حضور در شورا می تواند محکی برای مردم همیشه حاضر در صحنه عاشق آباد باشد

عاشق اباد

عاشق ابادیک دانشجو گفت: فعالان اجتماعی عاشق آباد تا کنون در تمامی انتخابات ها از کاندیداهایی خاص حمایت کرده اند ، اما این بار وقت آن رسیده که خود نماینده ای را برای شورا معرفی کنند.

یک دانشجو در گفتگو با خبرنگار عاشق آباد دات کام به موقعیت حساس کنونی اشاره کرد و گفت: مردم عاشق آباد همواره در صحنه بوده اند اما رسیدگی به این منطقه به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی به سهم ۴ درصدی منطقه ۱۲ از بودجه شهرداری در سال ۹۲ اشاره کرد و افزود: این در حالی است که به نسبت مساوی باید ۷ درصد بودجه به هر منطقه اختصاص یابد.

این دانشجو تصریح کرد: عاشق آباد تا کنون در تمامی انتخابات ها از کاندیداهایی خاص حمایت کرده است و این بار وقت آن رسیده که خود نماینده ای در شورا داشته باشد.

وی همدلی و یکدست شدن را تنها عامل رسیدن به توسعه دانست و گفت: اگر این دو عنصر در مردم عاشق آباد مخصوصا نخبگان و فعالان اجتماعی آن ظهور کند به راحتی می توانیم عاشق آباد را توسعه ببخشیم و در این مسید رسیدن به شورای شهر نیز دور از ذهن نخواهد بود.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
حضور در شورا می تواند محکی برای مردم همیشه حاضر در صحنه عاشق آباد باشد, ۸٫۷ out of 10 based on 3 ratings

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>