در نشست مشترک کارگروه های صنعتی، کشاورزی و شهرسازی مطرح شد: کاندیداتوری یک نفر از عاشق آباد

سمینار 3در پایان این جلسه برخی از حضار نسبت به کاندیداتوری یک یا دو نفر از عاشق آباد در انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان نظرات خود را ارائه دادند و از رضا خلیلی خواستند در این انتخابات نامزد شود.

گزارش تصویری از نشست، عکاس: علی زارع

به گزارش خبرنگار عاشق آباد دات کام نشست مشترک کارگروه های صنعتی، کشاورزی و شهرسازی با حضور رضا خلیلی ، دبیر علمی سمینار عاشق آباد، فرصت ها و چالش ها شب گذشته ( دو شنبه ) در کانون فرهنگی ، هنری و الفجر عاشق آباد برگزار شد.

در این نشست مقرر شد:

۱- به منظور پیگیری امور کشاورزی آقای جعفر ذوالفقاری مقدمات برگزاری جلسه ای مشترک میان اعضای کارگروه کشاورزی و مسئولین سمینار با مسئولین جهاد شهرستان اصفهان را قراهم کند.

۲- به منظور پیگیری مصوبات کارگروه های شهرسازی، کشاورزی و صنعتی آقای جواد لطفی مقدمات برگزاری جلسه ای مشترک میان اعضای این کارگروه ها و مسئولین سمینار با دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی استاندار را فراهم کند.

۳- مهندس علی حسن زاده دبیر کارگروه صنعتی و خدماتی نقاط پیشنهادی خود و اعضای کارگروه متبوعش را برای احداث نمایشگاه محصولات چوبی را در جلسه بعدی ارائه اهد.

۴- به منظور پیگیری طرح تعریض جاده ملک شهر به عاشق آباد آقای رحیم علی اکبری مقدمات برگزاری جلسه ای مشترک میان اعضای کارگروه شهرسازی و کشاورزی و مسئولین سمینار با شهردار منطقه ۱۲ را فراهم کند.

در پایان این جلسه برخی از حضار نسبت به کاندیداتوری یک یا دو نفر از عاشق آباد در انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان نظرات خود را ارائه دادند و از رضا خلیلی خواستند در این انتخابات نامزد شود. همچنین هماهنگی با سایر محلات شمال غرب نیز مطرح شد.

سمینار 7

سمینار 6 سمینار 5 سمینار 4 سمینار 3 سمینار 2 سمینار 1

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>