آینده ای روشن پیش روی عاشق آباد/ سیاست های جدید عاشق آباد دات کام در سال جدید

عاشق آباد0

عاشق آباد دات کام از مخاطبین تارنما می خواهد در شناخت مصالح محل و سوژه ها و موضوعاتی که نیاز به بررسی است به این تارنما کمک کنند.

به نام دوست که هر چه داریم از اوست

دوستی همیشه می گفت: عاشق آباد به نسبت محله های اطراف خود مهندس و دکتر کمتر دارد، اما از نظر علوم انسانی سرآمد محله های شمال و شمال غرب اصفهان است.

آنچه که این روزها و در سال جدید در تارنمای عاشق آباد دات کام اتفاق افتاد اگر چه به زعم برخی تبلیغ گروه و تفکر خاص و تخریب گروهی دیگر بود که شاید هم درست بوده باشد اما بیشتر از همه این نوید را می دهد که گروه های محلی که با پیغام هایی که با غیبت و تهمت و دروغ همراه بود به نقد منصفانه و عالمانه مبدل شده هر چند هنوز خالی از ایراد نیست.

مجموعه عاشق آباد دات کام مراتب عذرخواهی خود را از همه دوستان و ولی نعمتان خود که در این تارنما به آنها به هر نحوی اهانت شده معذرت خواهی کرده و اعلام می نماید در تداوم مسیر انتقاد سازنده و در راستای اعتلای فرهنگ در میان شهروندان مخصوصا ساکنان عاشق آباد موارد زیر را در سال جدید مد نظر خود قرار خواهد داد:

۱- تارنمای عاشق آباد دات کام زین پس سعی دارد بیشتر اخبار خود را به سمت و سوی حقایق محل و آنچه صلاح محل است ببرد، از این رو از مخاطبین تارنما می خواهد در شناخت مصالح محل و سوژه ها و موضوعاتی که نیاز به بررسی است کمک نمایند.

۲- آنچه در محل مهم است پیشرفت و تعالی محل است ، بیان کلمه “محل” تنها نشان از موقعیت جغرافیایی عاشق آباد و محلات اطراف است ، اما اگر اخبار خوب و مفیدی برای مردم باشد عاشق آباد دات کام از آن استقبال می کند.

۳- اگر همه بپذیریم که در حوزه های گوناگون نظرات مخالف ما محترمند و همه را علی رغم تمام انتقاداتی که به همدیگر داریم دوست داشته باشیم، آنگاه تازه ابتدای مسیری هستیم که می توانیم به دنبال تعالی منطقه و مردم عزیز آن باشیم.

۴- انتظار عاشق آباد دات کام از همه بزرگواران مخاطبین خود این است که حرمت فضای تارنما را حفظ کنند و از بیان کلماتی که موجب تحقیر و اهانت می شود خودداری کنیم ، چرا که سیاست تارنما حذف نظرات و سانسور نیست ، اما گاهی برخی نظرات را نمی توان تأیید کرد .

۵- خواهشی که از اهل قلم عاشق آباد که نظرات این تارنما نشان داد که این عده بسیارند در محل این است که مقالات و نوشتارهای خود را برای در تارنما ارائه دهند تا هم تارنما از محتویات خوب آنها بهره مند شود و هم مردم از این نعمت های بسیار بی نصیب نمانند.

والسلام علی من اتبع الهدی

حسن زارع

۱۳۹۳/۲/۵ 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>