مشکلات فنی باعث کم کاری تارنما بود / حضور عاشق آباد دات کام در شبکه های اجتماعی

حسن زارع2

همه مردم مخصوصا مخاطبین تارنما با کمک به این تارنما در ارائه مطالب، مقالات ، یادداشت ها و اخبار خود به غنی سازی این تارنما کمک کنند.

حسن زارع در گفتگو با خبرنگار عاشق آباد دات کام از رفع مشکلات فنی تارنمای عاشق آباد دات کام در این مدت خبر داد و گفت: عاشق آباد دات کام با وجود مشکلات فنی و حرفه ای  که در این مدت با آن دست و پنجه نرم می کرد به کار خود به صورت محدود ادامه می داد.

مدیر تارنمای عاشق آباد دات کام تصریح کرد: این سایت بهتر از گذشته مسیر روبه رشد خود را ادامه خواهد داد و از همه مخاطبین خود می خواهد در این مسیر عاشق آباد دات کام را تنها نگذارند.

وی همچنین از همه مردم مخصوصا مخاطبین تارنما بابت کم کاری این مدت تارنما معذرت خواهی کرد و از آنها خواست با کمک به این تارنما در ارائه مطالب، مقالات ، یادداشت ها و اخبار خود به غنی سازی این تارنما کمک کنند.

زارع همچنین از راه اندازی صفحه عاشق آباد دات کام در شبکه های اجتماعی همچون واتس آپ، لاین و فیس بوک خبر داد و گفت: در آینده جزئیات این شبکه ها به اطلاع خواهد رسید، اما به طور موقت همه کسانی که مایلند به عضویت صفحه اجتماعی عاشق آباد دات کام در واتس  آپ عضو شوند به تارنمای عاشق آباد دات کام به شماره ۰۹۳۹۵۴۴۴۰۰۴ پیامک بزنند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
 1. شیخ تقی می‌گه:

  آقای به ظاهر مدیر اگه دوباره مشکلات فنی باعث کم کاری نشده یا این سایت را جمع کن یا واگذار کن به یه کسی دیگه که اگه کسی خدای نکرده از بیرون عاشق اباد این سایت را ببینه خیلی برامون میخنده جدیدترین خبر مال تیر ماهه الان توی شهریور ماه هستیم ۲ ماهه هیچ خبری نبوده؟جلل خالق….در حیرتم از این جور ادما که…..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. ناشناس می‌گه:

  تو که خودت از اثار مخرب این شبکه های اجتماعی بی اطلاع نیستی چرا تلیغشون میکنی؟۴تا بچه مثبتم که تو محل داریم پا شونا به اینجور جاها باز میکنی/؟تو مگه دلت برا محل نمیسوخت؟مگه پا منبر بزرگ نشده بود؟نکنه…………ای وای………

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>